İş ve Para

2020 Diyarbakır Evde Ek İş İlanları Başvuru

Diyarbakır Evde Ek İş İlanları Başvuru nasıl yapılır? Diyarbakır Evde Ek İş İlanları Başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Diyarbakır evde ek iş ve evde paketleme işi için nasıl başvuru yapmalıyız? Sizlere bu yazımızda Diyarbakır‘da oturan ve evde ek iş yapmak isteyenler için başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

Günümüzde evde çalışarak para kazanmak daha çok tercih edilmektedir. Özellikle evde çalışıp paketleme işi yapan kişiler aylık 2.000 TL ve üzerinde ek gelir kazanabilmektedirler. Sizlerde eğer Diyarbakır‘da otuuyorsanız ve evlere iş veren firmaları merak ediyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Diyarbakır’da oturan ve evde paketleme işi yapan birden fazla firma vardır. Bu firmalar üretim yapan yerlerden üretilen malları alır ve evde çalışmak isteyenlere verirler. Sizde bu şekilde evde ek iş imkanı bulursunuz ve para kazanırsınız. Ev hanımları, öğrenciler ve emekliler bu işleri yapmaktadırlar. Diyarbakır ev hanımlarına iş veren firmaları arıyorsanız iş ilanları sitelerine gidebilir veya aşağıdaki yorumlardan iş başvurusu bırakabilirsiniz.

Şimdi sizlere ev hanımları ve diğer tüm kişilerin evlerinde çalışacakları ve yapacakları paketleme işleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu işler Diyarbakır’da en çok tercih edilen iş modelleridir.

Diyarbakır Evde Babet Çorap Paketleme İşi

Bu tarz çorapların iki tane çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca tek desen olarak değil de bir çok tarz deseni bulunan bu çorapların bir çok modeli mevcuttur. Giyim mağazalarında sıkça karşılaştığımız babet çoraplar kalitesine göre değişik fiyatlarda satılmaktadırlar. Çokça talep olduğundan imalatını meydana getiren firmalar çorapları imal ettikten sonra paketleme işlemlerini dışarıdan firmalara vermektedirler. Maddiyatı ve daha hızlı olması açısından bu işlemi verdikleri firmalarda evde ek iş arayan kişileri bulup paketleme işlemlerini yaptırmaktadırlar. Çok rahat bir paketleme işi olan babet çorap paketleme işi ile sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için iş ilanlarını takip edebilir ve bölgenizde evde babet çorap paketleme işi veren firmaları bulabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Babet Çorap Paketleme İşi nasıl Yapılır?

Biraz dikkat gerektiren bu iş için kendinizi hazır hissediyorsanız firma ile bağlantıya geçtikten kısa bir süre sonrasında evinize malları göndereceklerdir. Erkek ve hanımefendi babet çorapları size karışık halde gelecektir. Bu iki farklı çorabı ayırt etmek için üzerindeki etiketlere bakarak ayırma işlemini yapabilirsiniz. Bu etiketlerin üzerinde E- erkek, B-bayan olarak belirtilmektedir. Bu şekilde ayırt etmeniz daha rahat olacaktır.
Yapacağınız iş ise etiketlerine göre ayırmak olacaktır. Ayrıdığınız çorapları karton kalıplara koyacak ve üzerlerini çıkmamaları için iğne desteği ile dikiş atacak ve paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Yaptığınız ürünleri düzgün bir halde koliledikten sonrasında hazır hale getirebilirsiniz.

Diyarbakır Evde Babet Çorap Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım ?

Evde babet çorap paketleme işi öteki işlere gore daha rahat bir iş olduğundan ücret ödemesi de öteki işlere nazaran daha azdır. Sizde babet çorap paketleme işi alıyorsanız bu sizin şirket ile anlaşmanıza bağlıdır. Eğer şirket size haftalık ve ya aylık ödeme yapacaksa bunu baştan mevzuşmalısınız. Şu an için ortalama haftalık 250 lira civarı bir ücret ödenen bu işten ayda 1000 lira ek para kazanabilirsiniz. Bu işi ne kadar hızlı ve ne kadar temiz yapmış olursanız firma yetkilileri size daha çok iş verebilir ve kazancınızı iki kat daha da fazlalaştırabilirsiniz. Eğer evden dışarı çıkıp çalışma durumunuz yoksa bu işler tam size göredir. Oturduğunuz yerde bu işi yaparak ek gelir kazanabilirsiniz.

OKU  2020 Düzce Evde Ek İş İlanları Başvurusu

Diyarbakır Evde Satranç Takımı Paketleme İşi

Satranç M.Ö 2000 senelerından beri oynanan bir oyundur. Aslında bir kraliyet oyunu olan satranç şimdi hepimiz tarafından oynanan ve çok zeka gerektiren bir zeka oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde bu oyunu oynamak için satranç taşlarına ve satranç tahtasına ihtiyacınız vardır. Bu satranç takımları oyuncak mağazalarında, alışveriş merkezlerinde ve internette bulabileceğiniz bir üründür. Okullarda bile milli Eğitim tarafınca satranç dersleri verilmektedir. Talep bu kadar çok olunca fabrikalarda bu işin imalatını daha hızlı yapmak istemektedirler. şundan dolayı paketleme işlemlerini dışardan firmalara verirler. Özellikle ev hanımları ve ek gelir sahibi öğrencilerin bu işleri tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bir tek evinizde yapacağınız bu işle aylık ek gelir kazanabilir ve nakit sıkıntınızı çalışarak giderebilirsiniz.

Diyarbakır Evde Satranç Paketleme İşi iyi mi Yapılır?

Satranç takımı aldığında size satranç taşları, satranç skoru tablosu ve skor yazmanız için not defteri ile bir paket içinde verilecektir. Bu paketleme işlemlerini yapmak istiyorsanız bu ürünler size karışık olarak verilecek ve siz bu ürünler ayırıp paketler içine yerleştireceksiniz. İşi size getiren şirket yetkilisi size nasıl paketleme yapacağınızı gösterecektir. Oldukca kolay olan bu işlem için size ayrıca bir liste verilecek ve o listeye gore paketleme işlerinizi yapabileceksiniz. Bir pakette hangi taşların olacağını dikkatli bir halde öğrenmeniz gerekmektedir. Sonra bu paketlenen satranç takımları kontrole gidecek ve yanlış meydana getirdiğinız paketlemelerden ücret kazanmayacaksınız. Tüm verilen ürünleri istedikleri gibi paketledikten sonrasında kolilere koyup teslimat için beklemelisiniz.

Diyarbakır Evde Satranç Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Satranç paketleme işi alırsanız işi aldığınız şirket ile ne kadar kazanacağınızı önceden görüşmelisiniz. Bazı firmalar haftalık çalışma yaparken bazı firmalar ise size aylık mal getirerek daha çok kazanmanızı sağlayabilirler. Bu işlerde haftalık 300 lira yöreında bir kazanç kazanabilirsiniz. İlk etapta bu şekilde alacağınız ücret ilerki zamanlarda daha da artabilmekte olup aylık 1500 lira yöreında bir para kazanabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Cep Telefonu Kırılmaz Cam Paketleme İşi

Cep telefonları için uyumlu olan bu kırılmaz camlar her telefona göre özel olarak üretilmektedir. Ek olarak ülkemizde son zamanlarda en çok tüketilen ürünler arasında yer verilmiştir. Bazı mağazalarda siz cep telefonu almış olduğunızda bu ürünü armağan olarak vermektedirler. Eğer armağan vermezlerse muhakkak siz telefonunuz zarar görmesin diye almaktasınız. Bu nedenle çokça bu ürünün satışı her durumda olmaktadır. Sizde bu ürünleri almış olduğunızda paket halinde alırsınız ve paketinden açtıktan sonra telefonunuza takarsınız. Evde bu paketleme işlemini siz yapabilir ve kendinize ek gelir kazandırabilirsiniz. Bunun için iş ilanlarında bu ürün hakkında iş başvurularını takip ederek müracaat formlarını doldurabilir ve telefon ile bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Emekliler, ev hanımları, öğrenciler ve ev dışında çalışmaya durumu olmayanlar için çok ideal bir iş olan cep telefonu kırılmaz cam paketleme işi ile sizde iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Diyarbakır Evde Cep Telefonu Kırılmaz Cam Paketleme İşi iyi mi Yapılır?

Hassas bir yapıya haiz olan bu kırılmaz camlar size özel kutularında, temizleme bezleri ve kurutma bezleri ile gönderilecektir. Size karışık olarak verilecek bu ürünleri paketleme esnasında yetkili ferdin gösterdiği benzer biçimde koyacak ve listedeki telefon modellerine nazaran kutulayacaksınız. Her camın bir etiket numarası vardır. Bu seri numaralarıyla ürünleri tek tek ayıracaksınız ve model olarak paketleme işleminizi bitireceksiniz. Son aşama dikkatli ve hızlı çalışma isteyen bu işte eliniz alışmış olduğunda ve ürünleri tanımaya başladığınızda daha çabuk paketleme işlemi yapacaksınız.

Diyarbakır Evde Cep Telefonu Kırılmaz Cam Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Bu paketleme işine karar verirseniz büyük firmalar ile çalışacağınızı bilmenizi isteriz. Hiçbir şekilde ödemeniz aksamaz ve çalıştığınız kadar hakkınızı alırsınız. Bu işlerde genellikle getirdikleri ürünlerin hepsini yaparsanız haftalık 400 TL, aylık 1600 TL kazanç sağlamış olacaksınız. Her hafta aynı şekilde ürünleri paketleme işlemi yaparsanız bu size sabit bir gelir olarak gelmektedir. Eğer daha çok paketleme işlemi yapmak istiyorsanız 2. Ve ya 3.Siparişten sonrasında firmaya bu durumu söyleyip daha çok mal getirtebilirsiniz. Oturduğunuz yerden oldukca kolay bir halde yapacağınız bu işlemler sayesinde sizde nakit gereksinimlarınızı paketleme işleriyle çözebilirsiniz.

OKU  Evde Sakız Paketleme İşi Başvurusu

Diyarbakır Evde Pantolon Temizleme İşi

Tekstil firmalarının üretikleri pantolonların üzerinde kalan ipliklerin temizlenme işlerini sizde evde yaparak kolayca para kazanabilirsiniz. Ek iş veren firmalarla mesajşime geçmeniz ve ya internet üzerinden verilen iş ilanları takip edebilirsiniz. Bulunmuş olduğunuz muhitte bu işi yapmış olduran bir çok firma olacaktır. Pantolon üzerindeki iplikleri temizleme işi göründüğü benzer biçimde rahat bir iş değildir. Fakat işin taktiğini öğrendiğiniz süre hızlı ve basit bir halde evde pantolon temizleme işi yapabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Pantolon Temizleme İşi iyi mi Yapılır?

Bu işi yapmak istiyorsanız temizlenecek pantolonlar evinize kadar gelecektir. Firmalar size temizleyeceğiniz pantolonları taşıyarak evinize kadar getireceklerdir. Öncelikle pantolonları kumaş,kot,kadife ve keten olarak ayırma işlemini yapacaksınız. Bu işlem rahat bir işlem olacağından kısa sürede bitirebilirsiniz. Size işi veren şirket yetkilileri size minik bir eğitim verecek ve işi iyi mi yapacağınız hakkında bilgiler verecektir. Ek olarak listeler verip iş takibinizi de yapmanızı sağlayacaklardır. Türlerine göre ayırdığınız pantolonları sonra bedenine gore ayıracaksınız. İplik ve kumaş parçalarını pantolonların üzerinden temizlemeye başlamadan önce evinize büyük bir örtü serebilirisiniz. Çünkü daha sonrasında da evinizi temizlemekle uğraşmak istemezsiniz. Temizleme işlemleri bittikten sonra temizlediğiniz ürünleri ayrı bir yere koyarak şirket yetkilisinin teslim almasını bekleyebilirsiniz.

Diyarbakır Evde Pantolon Temizleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Diyarbakır Evde pantolon işi genellikle her firma size aynı ücreti söyleyecektir. Son aldığımız bilgilere nazaran tane olarak verilen işlerde 5000 adeti 500 lira, 10000 adeti 1000 lira, 15000 adeti ise 1500 lira olarak belirlenmiştir. Bu toplu alımlar için geçerlidir. Parça başına çalışmak istiyorsanız 10 krş, 20 krş arasında değişim gösteren fiyatlarla anlaşabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Mantar Tıpa Paketleme İşi

Mantar tıpası meşe ağacından organik olarak üretilmektedir. Bu mantar tıpayla şişenin ağzını kapattığımızda şişenin içindeki madde sağlıklı ve hava almadan korunmaktadır. Bundan dolayı bir çok birey tarafından tercih edilen bir üründür. Evde mantar tıpa paketleme işi öteki işlere bakılırsa daha sıradan gibi görünse de son aşama sağlıklı olması açısından bu ürünün paketlenme işlemlerinde galoş, eldiven ve temiz bir yer olması gerekmektedir. Ne olursa olsun çıplak elle bu paketleme işlemini yapamazsınız.

Diyarbakır Evde Mantar Tıpa Paketleme İşi iyi mi Yapılır?

Diyarbakır Evde mantar tıpa işine girdiyseniz firma yetkilisi sizin evinize kadar bu ürünleri getirecektir. Koliyle gelecek mantar tıpalar korunaklı ve temiz bir halde size teslim edilecektir. Sizde bu mantar tıpaları elinize alırken elinizde eldiven olmasına özen göstermelisiniz. Firmadan gelen yetkili sizin nasıl paketleme yapacağınız hakkında küçük bir eğitim verecek ve size nasıl yapıldığını gösterecektir. Siz işi öğrenesiye kadar sizin yanınızda bekleyecek ve siz işi öğrendikten sonra gidecektir.  Sıhhat ve hijyen açısından önemli olduğunu söylemiştik. Bu yüzden eldiven, önlük, galoş benzer biçimde ürünleri de firma yetkilisi size getirecektir. Paketleme işlemlerinizi yaptıktan sonrasında meydana getirdiğinız ürünler sağlık bakanlığı tarafınca denetlenecektir. Mantar tıpalarını paketleme işlemi ise çok rahat olacaktır. Size getirdikleri şeffaf poşetlere 4-6-8-12-24 adet koyarak paketleme işlemlerini yapacaksınız. Hangi poşete ne kadar koyacağınızı size verdikleri listeden öğrenebilirsiniz. Son olarak işlem olarak da firmanın kartvizitini poşetlerin üzerine zımbaladıktan sonrasında kolilere koyarak hazır hale getirebilirsiniz.

Diyarbakır Evde Mantar Tıpa Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Bu işi veren firmalar çoğu zaman cumartesi günleri size ürünleri bırakır ve öteki cumartesi günü ürünlerini teslim alırlar. Ürünleri denetim ettikten sonra teslim alırken sayım yapılır. Bu sayımı geçen ürünlerin parası aynı gün içinde verilir. Haftalık olarak 300 lira kazanabileceğiniz bu işten aylık 1200 lira ek gelir kazancı sağlayabilirsiniz.

OKU  Üniversite Mezunu İşsizlere Devlet Desteği

Diyarbakır Evde Saat Pimi Paketleme İşi

Kolumuza taktığımız saatler kordon, katran ve iç mekanikten oluşmaktadırlar. Saatin kordonuna pim tutar ve bu pimin görevi çok önemlidir. Eğer saat pimi düşerse kordon ile saati takamazsınız. Saat pimini tedarik eden kişiler saat yapan firmalar ve saat tamiri yapan yerlerdir. Sizlerin de el beceriniz iyiyse saat pimini alabilir ve kendiniz değiştirebilirsiniz. Sizde iş ilanlarında saat pimi paketleme işi başvurularına bakabilir ve saat pimi işi veren firmalar aracılığı ile ek gelir kazanabilirsiniz. Öğrencilerin ve ev hanımlarının tercih etmiş olduğu bu işi ayrıca maaşı yetmeyen kişilerde akşamları işten geldikten sonrasında yapabilmektedirler.

Diyarbakır Evde Saat Pimi Paketleme İşi iyi mi Yapılır?

Bu iş için çok dikkatli ve özenli çalışmanız gerekmektedir. Çünkü saat pimleri çok minik bulunduğunu için kaybolma riski de çoktur. Size sandık dolusu pim gelecektir. Bu pimleri iyi mi paketleme yapacağınızı size yetkili birey gösterecek ve elinize de ek olarak yapılışı hakkında katalog verecektir. Bu paketleme işlemlerini ağzı çıtçıtlı olan paketlere koyarak tamamlayacaksınız. Her pakette yayınlandıği şeklinde, 50 ve 100 içinde saat pimi koyacaksınız. Bunu size firma yetkilisi söyleyecektir. Paketlediğiniz ürünleri kolilere yerleştirdikten sonra yetkili ferdin teslim almasını bekleyeceksiniz.

Evde Kulak Pamuğu Paketleme İşi

Evde Ayak Isıtıcı Paketleme İşi

Diyarbakır Evde Saat Pimi Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Bu iş için alacağınız ücret firmadan firmaya değişim göstermektedir. En basit iş içinde yer edinen bu işten öteki işler kadar fazla para kazanamayabilirsiniz. Ama eliniz hızlı ve çabuk paketleme işlemi yaparsanız öteki siparişlerinizi arttırarak kazanacağınız parayı da fazlalaştırabilirsiniz. Bu işte çoğu zaman aylık olarak 1400 lira civarında ücret ödenmekte olup iyi çalışmanız durumunda 2000 liraya kadar ek gelir kazanabilirsiniz. Haftalık olarak verilen işlerde ise 300 ile 400 arasında bir gelir kazanabilirsiniz. Dediğimiz benzer biçimde ne kadar daha hızlı bu işi yaparsanız, daha çok ek gelir kazanabilirsiniz.

Diyarbakır Ek İş Fırsatları 

Diyarbakır’da yaşayarak maaşı yetmeyen kişilerde ek iş aramaktadırlar. Diyarbakır evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile bu işleri bulabilir ve para kazanabilirsiniz. Büyük firmalar ve fabrikalar ürettikleri bazı ürünlerin paketlenme işlerini evde ek gelir arayan kişilere vermektedirler. Bu hem fabrikalar için maliyeti düşürmek hem de ürünleri hızlı bir şekilde paketleme işlemi yapmak için iyi bir fırsat olmaktadır. Bu işlere genellikle ev hanımları, öğrenciler, emekliler başvurmaktadırlar. Kolay işlerin olduğu kadar, dikkat isteyen ağır işlerde bulunmaktadır. 

Diyarbakır Evde Ek İş Fırsatları Nelerdir?

Diyarbakır yöresine uygun bir çok ek iş fırsatı vardır. Bu işler genellikle fabrikalardan temin edilir. Ayçiçeği temizleme işi, Diyarbakır köftesi hazırlamak gibi işlerle kendi emeğinizle para kazanabilirsiniz. Ay çiçeği işinde aylık ortalama 1000 lira civarında para kazanabilirsiniz. Diyarbakır köftesi yapmak istiyorsanız da ev yemeği yapan yerler  ve ya restoranlarla anlaşabilirsiniz. Bir çok mekan bu işi dışarıdaki kişilere vererek iş yoğunluklarını azaltmaktadırlar.

Diyarbakır Evde Paketleme İşleri 

Diyarbakır da oturan kişilerin en çok tercih ettikleri işlerden birisi de evde paketleme işlemleri yapmaktır. Kürdan paketleme, mandal paketleme, boncuk işleme gibi en çok tercih edilen işlerle birlikte bir çok paketleme işlerini bu işi yapan firmalardan temin edebilirsiniz. Çevrenizdeki fabrikalardan da bu iş için detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu işleri yaparak kendi evinizde para kazanabilirsiniz. Aylık ve ya haftalık olarak alacağınız bu işlerde verilen ücret firmalardan firmaya değişecektir. Ortalama olarak haftalık 300 lira civarında bir gelirin olacağı bu sistemde aylık olarak 1200 lira para kazanabilmeniz mümkün. Eğer eliniz hızlı ve işinizi severek yaparsanız bu fiyat bir daha ki siparişleriniz de artarak daha da yükselir ve kazancınız da alacağınız siparişe göre artış gösterebilir. Bunu ilk siparişiniz de denemeyin. Eğer ilk siparişiniz de zorlanmazsanız diğer siparişlerinde aldığınız adeti yükseltebilirsiniz. 

Evde Paketleme İşleri Fırsatları ve Başvuru

Evde Paketleme İşleri Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizlere bu yazımızda Diyarbakır Evde Ek İş ve Evde Paketleme işleri hakkında bilgiler verdik. Sizlerde bu şekilde Diyarbakır ilinde iş başvurusu yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer konulara bakarak da evde paketlemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı