İş ve Para

Evde Sipsi Paketleme İşi Başvurusu

Evde Sipsi Paketleme İşi Başvurusu nasıl yapılır? Evde sipsi paketleme işi ile ne kadar kazanırım? Evlere ek iş ve evlere paketleme işi veren firmalara nasıl iş başvurusu yapabilirim? Sizlere bu yazımızda Evde Sipsi Paketleme İşi Başvurusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Nargile içmek her ne kadar sağlığa zararlı da olsa, bir çok fert tarafınca burun kıvırılmadan ve sevilerek kullanılmaktadır. Meyve aromalı tütünlerle özel olarak hazırlanıp servis edilmektedir. Balkanlar, Orta Doğu ve Asya’ya özgü geleneksel tütün içme aracıdır. Hortum, doğrusu marpuç aracılığı ile içerisinde ki sudan gelen dumanı çekerek tüketilmektedir.

Nargile marpucunun üst kısmına hijyenik olması açısından sipsi takılarak kullanılır. Sipsi, özel olarak şeffaf ambalajında nargile malzemeleri satan marketler de yada tütüncülerde satılmaktadır. Sigara filtresi görünümünde olan sipsiler, birbirinden farklı renk ve özel sipariş olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Satışa sunulmadan önce özel olarak ambalajlanan sipsi ile evinizden kazanç sağlamanız mümkün.

Sipsi Nedir? Nasıl İş Bulunur?

  • Sipsi imalatı yapan fabrikalar, yoğun olarak nargile cafeler’den sipariş alırlar. Fabrikalar yoğun olarak gelen bu siparişleri yetiştirebilmek için bazı dönemlerde ya eleman alımı yaparlar yada ellerinde ki paketleme işlerini dışarıya ek iş olarak yaptırmayı tercih ederler.
  • En makul olanı evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile dışarıda yapmış oldurmak olduğundan genelde bu yöntemi tercih ederler.
  • Firmalar bu sayede evinden çalışarak geçimini sağlamaya çalışan bir çok birey iş fırsatı sağlamış olurlar. Sizde evinizde sipsi paketleyerek kazanç sağlayabilirsiniz.
  • İnce, uzun ve huni biçiminde bir ağız yapısı olan, nargilenin marpuç kısmına yerleştirilerek kullanılan, farklı renk, şekil ve boyutlarda olabilen nargile malzemesine sipsi denir. Altın, gümüş ve tahta benzer biçimde bir çok farklı modeli bulunan sipsi, nargile müdavimlerinin eksilmez bir parçası diyebiliriz.
  • Özel olarak ambalajlanıp satışa sunulan sipsi ile evinizden kazanç sağlamanız mümkün. Sipsi imalatı meydana getiren fabrikalar aracılığı ile sipsi paketleyerek aylık 2.250 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz. İlanımız detaylarından iş hakkında bilgiye ulaşabilir bununla birlikte iş için başvuruda bulunabilirsiniz.
OKU  İzmir Devlet Hastanesi Personel Alımı İş Başvurusu

Evde Sipsi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Sipsi imalatı icra eden fabrikalar farklı renk, model ve kalitede ki sipsileri koliler yada sandıklar halinde toplu olarak size teslim edecek. Firmadan gelecek olan görevli paketleme işinin nasıl yapılacağı hakkında kısa bir eğitim verecek size. Önceliklik olarak gelen sipsileri tek tek renklerine, model ve kalitelerine nazaran ayırmanızı isteyecek sizden. Her sipsinin üstünde model ve seri numaraları yazmakta. Bu model numaralarına dikkat ederek ürünleri tek tek ayıracaksınız.

Diğer paketleme işlerine de başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Ayırma işleminin ardından 1 tane sipsiyi alıp küçük jelatin makinesinin içine koyacaksınız. Jelatin makinesinin alt kısmında jelatin bulunmaktadır. Sipsiyi jelatinin üzerine yerleştirdikten sonrasında makinenin kapağını kapatarak jelatinin sipsinin üzerine dolanmasını sağlayacaksınız. Jelatin makinesinin basıncı sayesinde sipsi jelatin ile kaplanıp satışa hazır hale gelecektir. Jelatinle kapladığınız sipsiyi alıp her bir kutunun içine 50 adet gelecek şekilde yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olmuş olursunuz.

Evde Sipsi Paketleme İşi Başvurusu 

Evinizde yapacağınız sipsi paketleme işi ile aylık 2.250 TL kazanç sağlamanız mümkün. Bunun için firmanın haftalık olarak vereceği adetlerde ki ürünleri eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz yeterli olacaktır. Firmalar ilk başlarda yeni olduğunuz için azca sayıda ürün verecektir. Eliniz hızlanıp seri bir şekilde paketleme yapmaya başladığınızda firmanın vereceği adetler artacaktır.

Adetler arttıkça kazancınızda aynı oranda artmaya başlayacaktır.

Sizde evinizde sipsi paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan ek iş müracaat formunu eksiksiz ve detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz gmeşhurk olarak firmalar tarafınca incelenip değerlendirildikten sonra en kısa sürede sizinle mesajşime geçilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı