Kredi

En Kolay Finansbank SMS Kredi Başvuru Yöntemi

En Kolay Finansbank SMS Kredi Başvuru Yöntemi nedir? En kolay yoldan SMS ile kredi başvurusu yapacak olanlar ne işlemleri yapmalı? QNB Finansbank üzerinden sms kredi başvurusu yapacaklar nasıl işlem yapacaklar? Sizlere bu yazımızda ülkemizde en çok kullanılan banka olan Finansbank üzerinden SMS kredi nasıl alınır, bunun bilgilerini vereceğiz.

QNB Finansbank üzerinden alacağınız kredilerde 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyor, anında kredi sonucu öğrenmek istiyorsanız SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi başvurusu yaparak hemen banka size onay işlemi yapacak ve kredi onayı aldıktan sonra hemen kredinizi kullanabileceksiniz.

Finansbank sms kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notuna önem vermesi gerekiyor. Kredi notu düşük olan ve bankalarda sicili bozuk olan kişiler kredi başvuruları yapsalarda kredi alamazlar. En kolay yöntemle SMS kredi başvurusu yapacaksanız da 5030’a ücretli mesaj atacaksınız. Bu mesaj sonrası 5 dakika içinde kredi sonucunuz size gelecektir.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank sms kredi başvurusu ilk ülkemize sunan bankadır. İlk uzaktan kredi başvurusu yapan bu banka başvurularda hemen sonuç verebilmektedir. Şu an yazımızı okurken bile bu kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için bankaya bir ücretli mesaj atacaksınız. Bu mesaj attığınız telefondan 30 gün içinde başka bir kimsenin de başvuru yapmamış olması gerekiyor. Eğer bu krediye başvuru yapmak ve onay almak istiyorsanız hemen TC KİMLİK numaranızı 5030’a göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Kredi başvuru sonrası banka size mesaj atacaktır. Bu mesajda kredinizin ne durumda olduğunu ve ne kadar onaylandığını açıklayan mesaj gelecektir. Krediniz olumsuz olursa “Bankamız politikaları gereği krediniz olumsuz olmuştur.” diye bir mesaj gelecektir. Bu politikalar sizin kredi notunuz ve kredi siciliniz yüzündendir.

OKU  Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Kredi Onayı Aldım Ne Yapacağım?

Bankaya yaptığınız SMS kredi başvurusu onay aldıktan sonra bankaya giderek kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer QNB Finansbank üzerinden bir hesabınız varsa bu hesaba internet bankacılığı şifresi alarak krediyi online ortamda kullanabilirsiniz. Bu durumda bankaya gitmeden işlem yapabilir ve onayı hemen bankaya verebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi sicilleri uygunsa aynı gün içinde kredi alacaklarını söylemek istiyoruz.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Şartları neler?

Emekli maaş promosyon oranı ne kadar oldu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı