İş ve Para

2020 İzmir Evde Ek İş İlanları Başvurusu

İzmir Evde Ek İş İlanları Başvurusu

İzmir Evde Ek İş İlanları Başvurusu nasıl yapılır? İzmir Evde ek iş veren firmalara nasıl başvuru yapılır? İzmir ek iş için nereye başvuru yapılıyor? İzmir İşkur Başvurusu nasıl olur? Şimdi sizlere bu işler hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde evde çalışmak istiyorsanız başvurunuzu vereceğimiz yöntemlerle yapabilirsiniz.

Eğer evinizde ek işler yapıp para kazanmak istiyorsanız size bilgisini vereceğimiz işler sayesinde sizlerde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evinizin temel ihtiyaçlarını gidermek yada kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için evinizden ek işler yaparak bir çok masrafınızı giderebilirsiniz.

Son yıllarda Eve ek iş veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile anlaşarak çok güzel paralar kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizde evinizde başınızda bir amir olmadan rahat rahat çalışıp para kazanmak istiyorsanız kendinize biraz güvenip birazda el becerinizle birlikte hemen bahsedeceğimiz işlere başlayabilirsiniz.

İzmir Ek İş ve Evde Paketleme İşi 2020

Çalışıyorsunuz ve kazandığınız para ailenizin geçimi için yetersiz kalıyorsa veya iş bulmakta zorlanıyorsanız evde ek iş yaparak belirli kazançlar sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olan İzmir’de ek iş arayanlar için pek çok farklı ilanlar yer almaktadır. İşte İzmir’de hem erkekler, hem de bayanlar tarafından yapılabilecek devamlılığı olan ek işler yazımızda bulabilirsiniz.

İzmir Evde İş Yaparak Ne Kadar Kazanırsınız?

İzmir de bir çok ek iş veren firma bulunmakta. Her firmanın çalışma şekli ve ödediği ücret iş türüne göre değişmekte. Evde düzenli olarak yapacağınız ek işlerden aylık ortalama 2500 TL ile 3500 TL arasında ek gelir kazanmanız mümkün. Burada önemli olan işleri sorunsuz olarak teslim etmek ve seri olmak. Ne kadar seri olursanız o kadar çok yeni ek iş alabilir daha fazla kazanç elde edersiniz.

OKU  2020 Mersin (İçel) Evde Ek İş İlanları

İzmir evde ek iş ilanları bütün semtler için geçerlidir. Ek iş veren firmalar başvurularınızı olumlu değerlendirdikten sonra size geri dönüş yaparlar. Hangi semtte olduğunuzu öğrenip açık adres alıp işleri ayağınıza kadar getirip teslim ederler.

Sizde İzmir de evde ek iş yapıp aylık sabit ek gelir elde etmek istiyorsanız hemen ilanımızın alt kısmında yer alan ek iş başvuru formunu doldurup gönderin. Firmaların iş yoğunluğuna ve eleman ihtiyaçlarına göre en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

İzmir Galoş Paketleme İşi

İzmir ek iş ilanları arasında ilk olarak galoş paketleme işini tanıtmak istiyoruz. Özel hastanelerde ve pek çok farklı iş yerinde ortamların temiz tutulması için gerekli olan galoşlar bu yüzden her dönem fazlaca talep edilmektedir. Ayakkabı ile girilmesi istenmeyen tüm alanlarda kullanılan galoşların paketleme işinde herhangi bir tecrübe ve bilgi gerekmez iken tamamen insan gücüne dayalı bir ek iştir.

Galoş paketleme işinde insan gücü ile birlikte gerekli olan en önemli noktadan biri de hijyendir. Ek iş veren firmalar bu konuda özellikle titizlik göstermektedir. Herhangi bir sermaye gerektirmeden başlayacağınız galoş paketleme işinde her paket için 50 kuruş ile 75 kuruş kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer iş disiplinine sahipseniz ve düzenli olarak gerçekleştirebilirseniz ortalama 1.750 TL ile 2.500 TLarasında para kazanabilirsiniz.

İzmir Boncuk İşi Yaparak Para Kazanın

Ev hanımları için mükemmel denebilecek ek işlerden biride evde bonbuk işidir, hem kolay hem hızlı şekilde yapabileceğiniz bu iş sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizin bu işe başlamanız için önünüzdeki tek engel firmalarla iletişime geçmeniz olacaktır.

Boncuk işini evlere kim veriyor dilerseniz biraz daha detaylandıralım, Özellikle boncuk işi abiye kıyafet üretimi yapan yerler tarafından yetenekli ve kendine güvenen ev hanımlarına verilmektedir. Size verilecek örnekteki gibi Abiye kıyafete boncuk sislemesi yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Abiye süsleme işi tane başı 100 ile 150 TL para kazandırmaktadır. Elbette sadece Abiye kıyafetler değil Nişan kıyafeti süsleyerekte aynı şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

OKU  Banka Müfettiş Yardımcısı Nasıl Olunur?

İzmir Nişan Kına Davetiye Katlama İşi

Kazancı güzel olan bir diğer ek işte Nikah kına için hazırlanan özel davetiyelerdir. İnsanların özel günlerinde yaptırdığı davetiyeleri matbalar evinden çalışmak isteyenlere vermekteler. Matbalar katlama işlerini ev hanımlarına yaotırmak istemesinin sebebi bu tür basit ve sezonluk işler için personel çalıştırmamaktır. Personel çalıştırmak yerine Anlaştıkları ev hanımlarına bu işleri yaptırarak giderlerini düşürmektedirler böylelikle ek iş yapmak isteyen ev hanımlarınada bir iş imkanı vermiş oluyorlar.

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için kredi303.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. İzmir gibi büyükşehirde ek iş fırsatı oldukça fazladır. Bundan dolayı buraya bırakacağınız mesajlara mutlaka dönüş olacaktır. Yorum kısmına ad, soyad, mail adresi ve İzmir’in hangi ilçesinde ikamet ettiğinizi yazmanız işverenler için yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı