Kredi

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar hangileridir? Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar direkt hesaba parayı nasıl yatırır? Bankaya gitmeden kredi almak için başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar  hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar hangileridir? Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar direkt hesaba parayı nasıl yatırır? Bankaya gitmeden kredi almak için başvuru şartları nelerdir? Sizlere bu yazımızda Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar  hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Bankaya gitmeden kredi çekmek dijital dünya olarak tabir edilen günümüzde banka müşterilerinin maksimum arzuladığı, bankaların sunmuş olduğu ergonomik hizmetlerden en önemlisidir. Her türlü finansal ihtiyacımızın karşılanması hususunda bankalar en önemli adres durumundayken bankaların müşterilere, müşterilerin de bankalara ulaşımlarının rahat olması çok önemlidir. Bu yüzden e-kredi veya dijital kredi olarak adlandırılan anında kredi seçenekleri büyük örutubet taşımaktadır.

Teknolojinin bir hayli gelişim göstermesi, artık yaşamımızdaki birçok şeyin kolay bir duruma gelmesine olanak vermiştir. Biliyoruz ki acil nakit gereksinimlarında İlk olarak finans müesseselarına müracaat yapıyoruz. Finans kuruluşları doğrusu genel adıyla bankalar, belirli faiz oranları karşılığında bizlerin acil nakit ihtiyaçlarına ergonomik çözümler sunmaktadır. Aylık vade, faiz oranları şeklinde kavramlar ile etken olan kredi sistemi, hızla gelişen teknolojinin gelişmesiyle daha rahat bir şekilde bizlere sunulmaktadır.

Artık birçok banka dijital bankacılık teriminı tamamen kavradı ve artık her şey internet üzerinden yapılıyor hale geldi. Biliyorsunuz ki mobil ve internet bankacılığı üzerinden, banka şubesine gidip sıra beklemek yerine oldukca kolay sonuca ulaşmamamızı sağlıyor. Bankaların sunmuş olduğu dijital bankacılık platformları üzerinden, ayrıcalıklı olarak kredilere müracaat yapabilir ve krediniz onaylama aldığı vakit, banka şubesine gitmeden kredinizi hesabınıza alabilirsiniz. Bu bankalara genel olarak direkt hesaba yatan kredi veren bankalar denilmektedir. 2020 yılına az bir süre kala aşağıdaki bankalar web üzerinden kredi olanağı sunmaktadır.

Dünyada binlerce alanda gelişen teknolojik mobil işlemler bankaların kredi veya kredi kartı işlemleri gibi bir çok alanda da hızlı gelişimler göstermektedir. Bu yazımızda ise bankalardan şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileri onları özetle bahsedeceğiz. Acil nakit ihtiyaçlarımız için banka şubesine gitmeden anında kredi çekebilirsiniz. EFT/Havale işlemlerimiz acilen gerçekleştirmek adına mobil cihazlarımızı kullanmaktayız. Şimdi hangi bankalara mobil olarak kredi başvurusu gerçekleştireceğimizi sıralayalım.

OKU  İşyeri Açma Kredisi Nasıl Alınır?

Şubeye Gitmeden Kredi Alınması Hangi Durumlarda Mümkün Olmaktadır?

Kişilerin bankaların herhangi bir kredi hizmetlerini kullanabilmelerinin en önemli yolu KKB olarak tabir edilen ve Kredi Kayıt Bürosu tarafınca tutulan kredi skorlarının belirtilen aralıklarda olmasıyla mümkündür. Kredi skorları kişilerin herhangi bir bankadan özellikle son beş yıl içerisinde kullandığı kredi ve kredi kartı geri ödemelerinin bir özeti durumundadır. Bu skorların yüksek olması kişinin özellikle daha önce hesabı bulunmuş olduğu bankadan şubeye gitmeden kredi kullanabilmesine olanak sağlar. Eğer müşterinin kredi skorları kafi değilse ya da son dönem içerisinde herhangi bir kredi geri ödemesiyle alakalı yasal takip durumu oluşmuşsa ne maaş aldığı bankadan ne de başka bir bankadan şubeye gitmeden kredi çekmek şeklinde bir şansı bulunmamaktadır.

Enpara Hesaba Yatan Kredi

Dijital bankacılık platformlarının bir hayli gelişim göstermesi, yeni şubesiz bankacılık sistemlerinin ortaya çıkmasına olanak vermiştir. Türkiye’de büyük bir ses getiren Enpara.Com, QNB Finansbank bünyesince çalışmakta olan bir şubesiz bankadır. Enpara.Com sunmuş olduğu en büyük avantaj, tamamen masrafsız olmasıdır. Kısaca bildiğiniz gibi her bankanın kendine özgün EFT/Havale ücretleri olmaktadır. Enpara.Com bu ücretleri hiçbir şekilde almıyor ve tamamen siz değerli üyelerimizin kar elde etmesine olanak veriyor. Ek olarak banka sizlerden senelik olarak alınan hesap işletim ücretini de almıyor. Tek istedikleri, bankayı kullanmanız ve Enpara.Com müşterisi konumunda yer almanızdır.

Tüm bunlara ek olarak banka yakın bir tarihte kredi kartını çıkarmıştır. Aslına bakarsak masrafsız banka olduğundan bu banka çok tercih edilmektedir. Herkesi şaşırtan bir kredi kartı çıkardı. Bu kredi kartında yıllık aidat yoktur. Biliyoruz ki her banka kredi kartı kullandırırken yıllık ücret alıyor. Ama enpara.Com hem almadığı benzer biçimde, bununla birlikte senelik 100 TL bizlere ödeme yapıyor. Herkesi şaşırtan bu uygulama ile, Enpara.Com 2020 senesinde en çok müşteri kazanan banka oldu. Üstelik kartları evinize kadar banka çalışanlamış olurı getiriyor ve sizler ile muhabbet ediyorlar.

OKU  En Güncel Taşıt Kredileri Kampanyaları Nedir?

En Kolay Finansbank SMS Kredi Başvuru Yöntemi

Senetle Kredi ve Para Veren Yerler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı