Kredi

Tamamı Kredili Araba Satan Yerler

Tamamı Kredili Araba Satan Yerler nereden bulunur? Tamamı Kredili Araba Satan Galeriler var mı? Tamamı senetle araba satın almak istiyorum ne yapmam lazım diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Tamamı Kredili Araba Satan Yerler nereden bulunur? Tamamı Kredili Araba Satan Galeriler var mı? Tamamı senetle araba satın almak istiyorum ne yapmam lazım diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bankalardan kredi aldığınız zaman aracın belirli bir değerine kadar kredi alabilirsiniz. Eğer aracın tamamına kredi alacaksanız ya sıfır araç alıp kampanyaları takip etmeli, yada uygun bir galerici bulmanız gerekmektedir.

Arabanın tamamına kredi alabilmek için bankalardan başvuru yapılmaz. Çünkü bankalar aracın kasko değerine ve fatura değerine göre krediler verir. Ayrıca banka şartlarına da uygun olmanız, gelir belgenizin olması gerekmektedir. Ama bazı galerilerden bankalar ile anlaşma yaptıkları için araçların %100’üne kadar kredi vermektedirler. Bu yazımızda sizlere Tamamı Kredili Araba Satan Yerler hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar.

Tamamı Kredili Araba Satan Galeriler

Araç bedelinin tamamına kredi çekebilmemiz için ya bu imkanı elde eden bir banka yahut anlaşmalı bir galeri bulmamız gerekmektedir. Kredili araba almak günümüzde bir ihtiyaç olmuştur. Araba için kredi çekebilmek için bir bankaya başvurabileceğiniz gibi galerilerden de alabilirsiniz. Bazı bankalar anlaşmalı oldukları galerilere özel faiz oranları ve kredi imkanları sağlamaktadır.

Aracın tamamına kredi veren galeriler genelde Galericiler Sitesi’nde bulunanlardır. Veya oto pazarlarını da kullanabilirsiniz. Aracın tamamına kredi veren galeriler Ankara, İstanbul, Yalova, İzmir, İzmit, Adana, Konya gibi yerlerde bulunmaktadır. Ayrıca sahibinden.com ile yeniilan.com gibi araçların da satıldığı sitelerde aracın fiyatının tamamına kredi verme imkanı olan galerilerin olduğu satıcılar bulunmaktadır. O yüzden bu tarz siteleri de kullanabilirsiniz.

İstanbul’da galericiler siteleri nerededir? İşte bazıları:

  • Sancaktepe – Otomer
  • Bağcılar – Automall
  • Üsküdar
  • Bakırköy
  • Küçükçekmece
  • Kartal
OKU  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020

Sitelerdeki satıcılar nasıl kredili arabalar verebiliyor? Ya da galeriler nasıl kredi verebiliyor?: Galerilerin anlaşmalı olduğu bankalar veya finansmanlar bulunmaktadır. Bankalar ile finansmanların onlara ve müşterilerine özel teklifleri olabiliyor. Finansmanlar daha çok ikinci el arabalarına kredi imkanı vermektedir.

Tamamı Kredili Taşıt Kredisi Veren Bankalar:

Aracın tamamına kredi nasıl alınır? Araca ödeyeceğiniz miktarın tamamını kredi olarak çekebilmeniz için yukarıda belirttiğimiz gibi bankaya veya galeriye başvurmanız gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bankalar genelde araç fiyatlarının bir miktarını karşılayacak kadar kredi vermektedir. Arabanın tamamına kredi veren bankalar şöyle:

  • Ziraat Bankası: 200.000 TL’ye kadar %1,65 faiz oranıyla kredi çekmeniz mümkündür. 48 aya kadar vade imkanı da bulunmaktadır. Bu kredi 0 km taşıtlar için geçerlidir. En fazla 5 yaşında olan taşıtlar için alınabilir. Kredi ödemeniz boyunca kasko ve hayat sigortası yapılır. Krediyi çektiğinizde satın alacağınız araç kredi bitene kadar teminat olarak gösterilir.
  • YapıKredi: 10 yaşa kadar araçlarınıza 48 ay vadeye kadar kredi imkanı vermektedir. Faiz oranı ise %1,89’dur.
  • Koç Finans Kredi: Fiat ve Kia araçlar için tamamını kredi vermektedir. Koç Fiat Kredi hizmetini kullanabilirsiniz.
  • VDS Doğuş Finansman: Volskwagen, Audi ve Seat için araçların tamamına kredi vermektedir. Gideceğiniz yetkili satıcıda dolduracağını kredi formuyla kredinizi almanız mümkündür.

Wowwo Senetle Araba

Senetle Motor Nasıl Alınır?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı