İş ve Para

2020 Tüpraş Personel Alımı İş İlanları

2020 Tüpraş Personel Alımı İş İlanları başvurusu nasıl yapılır? Tüpraş personel iş ilanları başvuru şartları nelerdir? Hangi kurumlardan CV bırakarak başvuru yapılır? Tüpraş vasıfsız iş için eleman arıyor mu? Bu yazımızda sizlere TÜPRAŞ iş başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ web sitesi üzerinden hazırlamış olduğu müracaat sayfası üzerinden mavi yaka ve beyaz yakalı personel alımlarına devam etmektedir. Tüpraş en fazlaca kar eden kurumlar arasında her yıl önder konumdadır. Tüpraş Kocaeli’nde bulunan Rafinerilerinde, ve Genel Müdürlüğünde, Batman, İzmir, Kırıkkale, İzmir’de faaliyetlerine idame eden Müdürlüklerinde bağlantı ofislerinde ve Rafinerilerinde personel alımı yaparak her yıl istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.

Koç – Shell Grubunun en büyük sanayi yatırımlarından olan TÜPRAŞ faaliyetlerine devam ediyor. Enerji sektöründe lider olan şirket, petrol ve Rafinaj sektöründe de büyümeye devam ediyor. Tüpraş İzmit, İzmir, Batman ve Kırıkkale illerinde faaliyetlerini sürdürmekte olduğu tesislerde 7 bin 500‘ün üzerinde personel istihdam ediyor.

Tüpraş Personel Alımı Yapacak

Tüpraş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tüpraş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tüpraş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüpraş İş İlanları

Dürüst, şeffaf ve etik, insana saygılı, çevreye duyarlı, yaratıcı ve yenilikçi çalışma prensibine sahip olan Tüpraş, müşteri odaklı, takım çalışmasına önem veren, Koç Ailesi çalışma prensiplerine uygun hareket edebilecek nitelikte çok sayıda personel alımı yapacak. Şirket ayrıca yayınladığı iş ilanında belirtilen bazı pozisyonlar için engelli personel alımı da yapılacak.

OKU  2020 Erzincan Evde Ek İş İlanları ve Başvuru

Açık Pozisyonlar

  • İSG Mühendisi
  • Enstrüman Mühendisi
  • Kimyager
  • Makine Mühendisi

Tüpraş İş Başvurusu Formu

  • Tüpraş ailesine katılmak istiyorsanız şirketin internet sitesinde yayınlanan ve sizin için uygun olan linke tıklayarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yapılan başvurular pozisyon nitelikleri doğrultusunda filtrelenerek uygun adaylar sınav ve görüşme süreçlerine davet edilmektedir.
  • Bu süreçleri geçerek işe başlayan personeller oryantasyon programına alınmakta ve işe başladıkları tarihten itibaren geçen altı aylık süreçte insan kaynakları ve birim yöneticileri tarafından yakından takip edilerek, ihtiyaçları ve beklentilerine hızlı bir şekilde karşılık verilmektedir.

Tüpraş Başvurusu Nasıl Olur?

  • Koç Holding Enerji Grubu tarafından yönetilen TÜPRAŞ yüksek okul ile meslek lisesi öğrencilerine iş ve staj imkanı sunarak geleceğin yöneticilerinin yetiştirilmesine destek oluyor. Tüpraş çalışanlarını Geliştirme sürecinde mesleki tecrübe, kariyer planlama gelişim ve beceri gibi yeteneklerini geliştirerek kariyerlerine odaklanıyor.
  • Koç Grubu personellerine verdiği önem çok iyi bilindiğinden her çalışana görev aldığı pozisyonda iş güvenliği üst düzeyde tutuyor. Çalışanların hakkının karşılığını ziyadesi ile aldığı Grup’da çalışmanın güveni ve huzurunu her ortamda hissediyor. Koç Grubu ihtiyaç duyduğunda, gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimler ile çalışanlarına destek vererek deneyimli çalışan yetiştirilmesine de yatırım yapıyor.
  • Ülkemiz’in en büyük sanayi kurumu çeşitli pozisyonlarda personel ve işçi alımı için ilanlar yayınlamaktadır. Bu büyük kuruluşta çalışmak isteyen üniversite ve lise mezunu olan adaylar İnsan Kaynakları sayfasında yayınlanan açık pozisyonları takip ederek istediği pozisyon için hemen başvuru yapabilir.
  • Tüpraş insan kaynakları sayfası üzerinden mavi ve beyaz yaka iş başvurusu yapmak isteyenler alttaki linke tıklayıp başvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN TIKLA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı