Bankalar

Vakıfbank QR Kod ile Nasıl Para Çekilir?

Vakıfbank QR Kod ile Nasıl Para Çekilir? Vakıfbank QR KOD para çekme limitleri nedir? Vakıfbank QR Kod para çekme işlemleri nasıl yapılır? Sizlere QR KOD ile para çekmek için neler yapacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbank, kartsız bir halde para çekme hizmetini ATM’lerden sunmaktadır. Bunun için, QR kodlar kullanılmaktadır. Vakıfbank cep telefonu uygulamasına, söz mevzusu QR kodu okutarak para çekme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank QR KOD Para Çekme

QR kodu ile para nasıl çekilir? İşte detaylar.

  • Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra mobil uygulama ekranında yer alan QR işlemleri üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Cepte Kazan ve Cep imza menülerinin hemen ortasında yer alan QR işlemlerine tıkladıktan sonra Vakıfbank sizlerden uygulama şifresini talep edecektir.
  • Şifrenizi girdikten hemen sonra karşınıza çıkacak olan pencere içerisinde para çek ve para yatırma menülerinin geldiğini göreceksiniz. Burada para çekmek istediğiniz zaman para çekme menüsüne giriş yapmanız, para yatırmak istediğiniz zaman ise para yatırma menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Para çekme menüsüne giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan menü içerisinde paranın çekileceği hesap penceresi açılacaktır. Burada hangi hesabınızda para çekmek istiyorsanız, o hesabı seçtikten hemen sonra aşağıda yer alan tutar girişi bölümüne çekmek istediğiniz paranın miktarını yazmanız gerekmektedir.
  • Sonrasında işe aşağıda bulunan devam tuşuna basarak işleminize devam edebilirsiniz.
  • Devam tuşuna bastıktan sonra cep telefonunuz üzerinden giriş yapmış olduğunuz Vakıfbank mobil uygulamasının kamerası açılacaktır. Bu sırada ATM ekranında görünen kare kod ile cep telefonunuzun kamerasını aynı şekilde okutmanız durumunda paranızı kolayca çekme şansını yakalamış olacaksınız.
  • Okuma işleminin yapılmasından hemen sonra ATM’den güvenli bir şekilde paranızı çekme şansını yakalamış olacaksınız.
OKU  Citibank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu belirttiğimiz işlemleri sırasıyla yapmanız durumunda sizlerde Vakıfbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz zaman kartınız olmasa da paranızı çekme şansını yakalamış olacaksınız. Son derece basit ve güvenilir olan bu işlemi kullanmak için tek yapmanız gereken mobil uygulamacılık üzerinden sisteme giriş yapmak ve belirttiğimiz adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı